Strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Dowiedz się więcej lub kontynuuj.
 
LIVE-SPORT-TV.COMsepNowy użytkownik
Regulamin:

1. Niniejszy regulamin obowiązuje każdego użytkownika serwisu. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania.

2. Pomyślne przejście procesu rejestracji oznacza akceptację regulaminu.

3. Dane osobowe podane podczas rejestracji nie będą wykorzystywane przez redakcję do jakichkolwiek akcji marketingowych.

4. Zabronione są jakiekolwiek wypowiedzi zawierające słowa wulgarne, kierowane pod adresem jakiegokolwiek użytkownika bądź gościa serwisu. Nie przestrzeganie tej zasady grozi blokadą konta użytkownika.

5. Każdy użytkownik akceptujący niniejszy regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie na podany przez siebie adres e-mail newslettera wysyłanego przez redakcję serwisu. Użytkownik w każdej chwili może odmówić chęci otrzymywania newslettera, odpowiednio modyfikując swoje preferencje po zalogowaniu.

6. Zabroniona jest jakakolwiek reklama adresów swoich stron internetowych w komentarzach chyba że administrator serwisu wyrazi na to zgodę.

7. Redakcja serwisu zastrzega sobie możliwość do zmian w treści regulaminu po uprzednim poinformowaniu wszystkich użytkowników, co do poszczególnych zmian.

8. Wszelkie zauważone usterki, błędy czy też sugestie należy niezwłocznie zgłaszać administratorowi strony.
tu reklama
DARMOWE TRANSMISJE NA TWOJEJ STRONIE
Służymy! Wystarczy nacisnąctutaj
 
WYSZUKAJ TRANSMISJĘ NA LIVE-SPORT-TV
 
Liczba zarejestrowanych użytkowników: 6818

Liczba użytkowników online:
statystyka
PARTNERZY
 
FC Barcelona Wyniki na żywo Mecze na żywo Arsenal LOndyn
chcesz się wymienić buttonem? kliknij tutaj!
 
BANNERY REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
 
Copyrights: Wszelkie prawa zastrzeżone