Strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Dowiedz się więcej lub kontynuuj.
 
LIVE-SPORT-TV.COMsepProgram SopCast
Program SopCast
SopCast - POBIERZ

SopCast ma wbudowaną wyszukiwarkę i listę stacji. W planach transmisji będą podawane linki do oglądania kanałów przez ten program. Przez SopCasta można oglądać dużo stacji sportowych m.in.: Guangdong, Shanghai Sports, CCTV5, Star Sports, ESPN, Shandong.

Program ten działa nie tylko na systemie Windows, ale także na Linuxie. Co jest jego bardzo dużą zaletą. Oprócz tego oferuje nam możliwość oglądania transmisji na poziomie przeglądarki www.

Różne wersje programu i dodatki można pobrać na stronie http://www.sopcast.com/download/. Po włączeniu programu pojawi się nam poniższe okno z logowaniem. Do wyboru mamy dwie opcje:
• Loguj jako anonim - wystarczy wybrać tą opcję i wcisnąć przycisk loguj. Po zalogowaniu będzie możliwość oglądania ogólnodostępnych kanałów.
• Loguj na moje konto - po wybraniu tej opcji należy podać swoje dane do konta (wcześniej stworzonego na www.sopcast.com). Po zalogowaniu na swoje konto można stworzyć własny kanał, a także oglądać kanały którą są niedostępne po anonimowym zalogowaniu.Po zalogowaniu pokaże nam się okno w którym mamy do wyboru trzy zakładki: Ogólne, Kanały i Mój Serwer.
Po wybraniu zakładki "Ogólne" pojawi się nam strona główna SopCasta, na której możemy włączyć Forum, Pomoc itd.
Jeżeli klikniemy zakładkę "Kanały" pokaże się nam Lista Dostępnych kanałów podzielonych na kategorie. Trzecia zakładka to Mój serwer po wybraniu jej zmieniamy ustawienia do nadawania własnej stacji (kanału).

SopCast

tu reklama
DARMOWE TRANSMISJE NA TWOJEJ STRONIE
Służymy! Wystarczy nacisnąctutaj
 
WYSZUKAJ TRANSMISJĘ NA LIVE-SPORT-TV
 
Liczba zarejestrowanych użytkowników: 6818

Liczba użytkowników online:
statystyka
PARTNERZY
 
FC Barcelona Wyniki na żywo Mecze na żywo Arsenal LOndyn
chcesz się wymienić buttonem? kliknij tutaj!
 
BANNERY REKLAMOWE
 
 
 
 
 
 
 
Copyrights: Wszelkie prawa zastrzeżone